× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل‌ظرفیت ارشد و دکتری دانشگاه آزاد

نتایج انتخاب‌رشته مرحله تکمیل‌ظرفیت آزمون‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی‌‌ www.azmoon.net از نتایج خود مطلع شوند.

سنوات تحصیل در دوره کارشناسی‌ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و قابل افزایش نیست. پرونده همه پذیرفته‌شدگان علمی آزمون‌های سال ۹۶ برای احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقبا از سوی دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی به اطلاع واحد‌های دانشگاهی خواهد رسید.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم، متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن ادره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان وایثارگران دانستند باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از این سهمیه‌ها را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد و دکتری برای اطلاع از زمان ثبت‌نام باید به سایت اینترنتی واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند و در صورت نبود زمان‌بندی خاصی از سوی واحدها، باید در روز سه‌شنبه ۱۸ مهر با همراه داشتن مدارک لازم به واحدهای مربوطه که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir و سامانه دانشگاه آزاد به آدرس www.iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند.

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز مقرر به منزله انصراف تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی از سوی دانشگاه پذیرفته نمی‌شود.

پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، سنندج، نجف‌آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، پرند، بروجرد، شیراز و اراک برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام، باید به آدرس سایت آن واحدها به شرح زیر مراجعه کنند:

علوم و تحقیقات به آدرس: www.srbiau.ac.ir

تهران مرکزی به آدرس: www.iauctb.ac.ir

تهران جنوب به آدرس: www.azad.ac.ir

تهران شمال به آدرس: www.iau-tnb.ac.ir

پزشکی تهران به آدرس: www.iautmu.ac.ir

نجف‌آباد به آدرس: www.rs.iaun.iac.ir

الکترونیکی به آدرس: www.iauec.ac.ir

بروجرد به آدرس: www.aiub.ac.ir

سنندج به آدرس: www.iausdj.ac.ir

تبریز به آدرس: www.iaut.ac.ir

کرج به آدرس: www.kiau.ac.ir

قم به آدرس: www.qom-iau.ac.ir

شیراز به آدرس: www.iaushiraz.ac.ir

پرند به آدرس: www.piau.ac.ir

مشهد به آدرس: www.mshdiau.ac.ir

قزوین به آدرس: www.qiau.ac.ir

اراک به آدرس: www.iau-arak.ac.ir

پذیرفته‌شدگان دوره دکتری مصاحبه ندارند و بعد از ثبت‌نام شروع کلاس‌های آنان از سوی واحدها تعیین و تحصیل دوره مربوطه برای آنها آغاز می‌شود.

پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از میزان شهریه در دوره‌های که قبول شده‌اند و نیز مدارک لازم برای ثبت‌نام باید به اطلاعیه‌های مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری مراجعه کنند.

آناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه