× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

ارایه دروس خودخوان دانشگاه پیام نور از طریق رسانه تعاملی

به نقل از دانشگاه پیام نور، با توجه به راه اندازی رسانه تعاملی دانشگاه پیام نور iptv و آماده سازی محتوای دروس مختلف و با توجه به توافقات انجام شده فی ما بین دانشگاه پیام نور و صندوق رفاه دانشجویی، مقرر شده که این صندوق به  ۶۰ هزار نفر از دانشجویانی که درخواست استفاده از رسانه تعاملی جهت رویت محتواهای تولید شده را ثبت کنند و متقاضی استفاده از این سیستم شوند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان وام شهریه پرداخت کند.

دانشگاه نیز از مبلغ فوق ۶۰هزار تومان از حساب دانشجو کسر  و به حساب شرکت واریز می کند تا دانشجو بتواند تمام محتوای تولید شده را مشاهده کند.

 با توجه به تعداد زیاد دانشجویان دانشگاه و حداکثر ظرفیت ۶۰ هزار نفری جهت استفاده از تسهیلات صندوق رفاه در این مرحله بدیهی است، اولویت اولا  با کسانی است یکی از دروس اشاره شده را به صورت خودخوان انتخاب واحد نموده اند و ثانیا دانشجویانی  که درخواست خود را زودتر در سیستم ثبت نموده و متقاضی استفاده از سیستم مذکور باشند .

دانشجویانی که حداقل یکی از دروسی که برای ترم جاری انتخاب کرده اند، از دروس تولید محتوا شده باشد، باید نسبت به ثبت نام اقدام کنند و دانشگاه از این پس دروس خودخوان را از طریق رسانه تعاملی ارایه می کند و دانشجویان می توانند از این محتوا بهره مند شوند.

 قابل ذکر است مابقی مبلغ ۳۰۰ هزار تومان پرداختی از طرف صندوق رفاه به  دانشجو،   بعنوان بستانکار در حساب دانشجو نزد دانشگاه خواهد ماند و دانشجو می‌تواند از این مبلغ برای پرداخت شهریه متغیر ترم جاری و یا شهریه ترم آینده خود استفاده کند.

دانشجویان می توانند برای مشاهده محتوا و ثبت نام به آدرس الکترونیکی  Mytv.Behseema.tvمراجعه کنند.

مهرتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه