× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

اعلام نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان از فردا

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان امروز ۷ دی در حد ظرفیت های اعزام استان ها اقدام به قرعه کشی به صورت اینترنتی کرده که باتوجه به شمار ۸۲ هزار نفری متقاضیان پیش ثبت نام و دسته بندی آنها در گروه های مجردی،متاهلی و اساتید و انتخاب آنها طبق الگوریتم خاص، سامانه ثبت نام در حال آماده سازی جهت نمایش نتایج قرعه کشی است.

براساس این گزارش، قرعه کشی بر اساس اولویت های تشرف که زائرین انتخاب کرده اند، در حال انجام است و برای تمامی گروه ها زائرین اصلی و ذخیره انتخاب می‌شوند.

متقاضیان می توانند برای آگاهی از نتایج قرعه کشی، از روز چهارشنبه ۸ دی ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir با استفاده از  کد ملی خود به عنوان شناسه و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور  از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.

دانشگاهیان درصورت پذیرفته شدن در قرعه کشی باید از روز چهارشنبه ۸ دی با مراجعه به سامانه عتبات در سایت لبیک جهت نهایی کردن ثبت نام خود اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، در این دوره از ثبت نام، بیش از ۸۲ هزار نفر برای زیارت عتبات عالیات نام نویسی کرده اند و این گروه از زائران از اول بهمن تا اردیبهشت ماه سال آینده به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

ایسناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه