× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی بورسیه مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت‌های جدید آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده نهایی در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام شده است، برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام باید به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

اگر برنامه‌ زمانی مشخصی از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد، داوطلبان باید برای ثبت‌نام در رشته قبولی اعلام‌شده در یکی از روزهای شنبه یا یکشنبه ۲۰ و ۲۱ آذر به موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

پذیرفته‌شدگانی که قبلا در یکی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی قرار گرفته‌اند، لازم نیست از محل قبولی قبلی انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار می‌شود و از سوی موسسه محل قبولی، مدارک ثبت‌نامی این افراد از محل قبولی قبلی آنان درخواست می‌‌شود.

همچنین قبولی قبلی داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شده اعلام شده است، لغو می‌شود.

پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته‌شده نهایی در دوره‌های روزانه در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام شده است، اگر برای ثبت‌نام به مراکز دانشگاهی محل قبولی مراجعه نکنند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۶ را ندارند.

داوطلبان برای مشاهده نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص مرحله تکمیل ظرفیت و ظرفیت‌های جدید آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۵ می‌توانند به پایگاه اعلام نتایج سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=4811 مراجعه کنند.

 

 

 

آناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه