× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

تعیین فرصت مجدد ثبت‌نام در ۶ رشته آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ)

 آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) ۲۱ اردیبهشت امسال برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند در روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ۹۶ کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند. همچنین متقاضیان ثبت‌نام در ۶ رشته برای شرکت در آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) می‌توانند از روز شنبه ۱۹ فروردین تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۱ همین ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir مراجعه و در این آزمون ثبت‌نام کنند.

براساس مصوبه هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون دائمی معین شورای آموزش پزشکی و تخصصی در ۱۷ اسفند ۹۵ دوره‌های تکمیلی تخصصی با پیش‌نیاز رشته‌های روانپزشکی و بیماری‌های عفونی و گرمسیری به عنوان رشته‌های مورد نیاز و کم متقاضی صرفا برای این دوره اعلام شد.

متقاضیان رشته‌های روان درمانی، روان تنی، اختلالات روانی جنسی، پزشکی خواب با پیش‌نیاز روانپزشکی و رشته‌های «پیشگیری و کنترل عفونت‌های بیمارستانی» و «بیماری‌های عفونی در بیماران مبتلا به نقص ایمنی و پیوند» تنها می‌توانند در این سه روز در این آزمون ثبت‌نام کنند. در فرصت مجدد ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات سایر داوطلبان از رشته‌های دیگر مجاز نیست.

آناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه