× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.
4

تقویم آموزشی موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی منتشر شد

دکتر مجید رضازاده، با بیان اینکه “انتخاب واحد دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ از هفتم بهمن ماه ۱۳۹۶ آغاز می شود”، خاطرنشان ساخت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی، انتخاب واحد دانشجویان به مدت سیزده روز و تا ۱۹ بهمن ماه ادامه دارد.

وی شروع کلاس‌ها در نیم سال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ را از ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ اعلام کرد و گفت: حذف و اضافه دانشجویان نیز از ۳۰ بهمن ماه آغاز می‌شود و به مدت پنج روز تا چهارم اسفندماه ۱۳۹۶ ادامه دارد.

دکتر رضازاده، به زمان ویرایش انتخاب واحد دانشجویان، توسط مراکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: مراکز از ۷ بهمن ماه ۱۳۹۶ لغایت ۱۷ اسفند ماه فرصت دارند تا انتخاب واحد دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ را بررسی و ویرایش کنند.

به گفته وی، پنجم و ششم خردادماه ۱۳۹۷ زمان پیش‌بینی شده جهت “حذف اضطراری” می‌باشد و کلاس‌های آموزشی نیز در ۲۴ ماه مذکور به پایان می‌رسد.

معاون آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، در پایان به زمان برگزاری امتحانات پایانی نیم سال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ اشاره کرد و گفت: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته در دانشگاه جامع علمی-کاربردی، امتحانات پایانی ترم بهمن ماه ۱۳۹۶ از ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۷ آغاز می‌شود و تا ۹ تیرماه ادامه دارد.

ایسنا

برچسب ها:

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه