× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون‌های ۹۶ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور تقویم ثبت‌نام و برگزاری چهار آزمون مهم (کارشناسی، کارشناسی ارشد،‌ فنی حرفه‌ای کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته) سال ۹۶ را منتشر کرد.

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در اردیبهشت ۹۶

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ بدون در نظر گرفتن زمان تمدید شده از اول دی ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود تا هفتم این ماه ادامه داشت. این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه (هفتم و هشتم اردیبهشت ماه ۹۶) برگزار می‌شود.

زمان برگزاری آزمون سراسری 

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری ۹۶ که از روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۹۵ شروع شده بود تا روز پنج شنبه ۲۸ این ماه ادامه داشت،‌ این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه (پانزدهم و شانزدهم تیرماه ۹۶) برگزار می‌شود.

آغاز ثبت نام آزمون فنی‌وحرفه‌ای کاردانی نظام جدید از اردیبهشت

ثبت‌نام و انتخاب رشته در  آزمون فنی‌وحرفه‌ای کاردانی نظام جدید ۹۶ نیز که از روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ شروع می‌شود تا یکشنبه ۳۱ این ماه ادامه دارد،‌ این آزمون در روز جمعه ۱۳ مردادماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته از ۷ خرداد

ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ناپیوسته ۹۶ از روز یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ آغاز و بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا روز شنبه ۱۳ خرداد ۹۶ ادامه دارد، این آزمون در روز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ برگزار می‌شود.

ایسناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه