× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

شرایط و نحوه ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۶ اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه، ثبت‌نام برای آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۹۶ از امروز سه‌شنبه ۱۶ آذر آغاز شده است و تا روز دوشنبه ۲۲ آذر ادامه داد.

ثبت‌نام این آزمون فقط به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود. هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی، ثبت‌نام‌ و در آزمون شرکت‌ کند.

داوطلبان باید بعد از مطالعه دفرتچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) و تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و بعد از خرید کارت اعتباری به مبلغ ۵۵ هزار تومان، ثبت‌نام کند.

آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال ۹۶ روز جمعه ۶ اسفند برگزار می‌شود و داوطلبان باید از روز سه‌شنبه ۳ اسفند تا روز پنجشنبه ۵ اسفند به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه و پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون را دریافت کنند.

محل آزمون داوطلبان بر‌اساس استان و شهرستان محل اقامت تعیین می‌‌شود و داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده ۶ رقمی و کدپیگیری ۱۶ رقمی، باید یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نگهداری کنند.

داوطلبان باید در انتخاب کدرشته‌ امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت لازم را داشته باشند، چون پس از دریافت کد پیگیری ۱۶ رقمی، در این زمینه به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابه‌جایی ترتیب اثر داده نمی‌شود.

آناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه