× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

پذیرش دانشجو در ۲۱ رشته جدید در دانشگاه آزاد واحد اردبیل

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: ۲۱ رشته جدید دوره تحصیلات تکمیلی به رشته‌های این واحد دانشگاهی اضافه شده و از سال تحصیلی جدید در این رشته‌ها دانشجو پذیرش می‌شود.

مهران داوری بینا با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر برای این ۲۱ رشته‌ دانشجو معرفی شده و از پذیرفته شدگان در این رشته‌ها ثبت نام بعمل می‌آید.

وی افزود: در مقطع کارشناسی ارشد ۱۴ رشته و در مقطع دکترا ۷ رشته اضافه شده که با توجه به معرفی دانشجو از طرف سازمان سنجش و آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان از مهرماه امسال شروع به تحصیل می‌کنند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل رشته‌های مقطع دکترا را شامل محیط زیست، آلودگی محیط زیست، مدیریت ورزشی – مدیریت راهبردی در سازمان‌ها و رویدادهای ورزشی، ریاضی – آنالیز، شیمی- شیمی فیزیک، شیمی – شیمی آلی، آموزش زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی دانست.

داوری بینا خاطرنشان کرد: مدیریت ورزشی- مدیریت بازاریابی در ورزش، روانشناسی تربیتی، مهندسی برق- الکترونیک قدرت و ماشین‌های الکتریکی، مهندسی برق – افزاره‌های میکرو و نانو الکترونیک، مهندسی برق- مخابرات میدان و موج، مهندسی برق- برنامه‌ریزی و مدیریت سیستم‌های انرژی الکتریکی، مهندسی برق- سامانه‌های برقی حمل‌ونقل، مهندسی برق- سیستم‌های الکترونیک دیجیتال، میکروبیولوژی، زیست‌شناسی- علوم سلولی و مولکولی، محاسبات نرم- ساختارهای جبر منطقی، علوم و فناوری نانو- نانو شیمی، فیتوشیمی و  طراحی شهری رشته‌های جدید واحد اردبیل در مقطع کارشناسی ارشد است.

وی تصریح کرد: ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون و با آزمون مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی در دانشکده‌های واحد در حال انجام است.

ایسناتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه