× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

۱۰۰ رشته تبلیغی در مدارس علمیه خواهران راه اندازی می شود

مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین رضا اسکندری در سیزدهمین اجلاس مدیران و موسسان حوزه های علمیه خواهران گفت:‌ در حال حاضر ۱۲ رشته تبلیغی آموزش داده شده است که در حال توسعه آنها هستیم.

وی افزود: ‌هر خواهر مبلغ باید در یک موضوع مورد نیاز جامعه تخصصی آموزش ها را دریافت کند تا بتواند جامعه را در مسیر صحیح هدایت کند.

معاون فرهنگی و تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به برنامه های سیر مطالعاتی برای بانوان طلبه در سراسر کشور گفت: ۳۲ هزار تن از بانوان طلبه سال گذشته در این طرح شرکت و بیش از ۳۰ عنوان کتاب را مطالعه کردند که امسال بیش از ۶۰ عنوان کتاب آماده شده است تا در اختیار بانوان طلبه قرار گیرد.

اسکندری ادامه داد: باید نظام تبلیغی حوزه های علمیه خواهران مورد اهتمام بیشتر قرار گیرد از این رو سال گذشته در ماه رمضان بیش از ۴۰ هزار جلسه برگزار شد که امیدواریم امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته بتوانیم ۶۰ هزار جلسه را برگزار کنیم.

وی اظهار داشت: بانوان طلبه باید بتوانند جلسات مذهبی و قرآنی را اداره و مباحث فرهنگی را تبلیغ کنند.

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران با اشاره به این که یکی از مهمترین برنامه های معاونت آموزش توجه به امور آموزشی و پژوهشی و فرهنگی است، گفت: اگر نیروی انسانی شایسته ای با حس مسئولیت پذیری در مدارس علمیه باشد باید تمام امور را به آنان سپرد.

مهرتوجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه