× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.
4

اخبار : _دانشگاه تهران


اعتراض دانشگاهیان به انتقال رشته روانشناسی بالینی

defultnews

اساتید و دانشجویان گرایش‌های رشته روانشناسی برخی از دانشگاه‌های بزرگ تهران، صبح امروز در اعتراض به انتقال رشته‌ روانشناسی بالینی از وزارت علوم به وزارت بهداشت ضمن خودداری از شرکت در کلاس‌ها، در محوطه دانشکده‌های خود تجمع کردند.
«آوار ناهماهنگی» بر سرِ دانشکده حقوق دانشگاه تهران

defultnews

صدای کلنگ از اتاق‌های نخستین دانشکده دانشگاه تهران شنیده می‌شود، از حیاط‌خلوت میان دو ساختمان که عبور کنید، گرد و خاک شبیه دودی سفید از پنجره‌های دانشکده بیرون می‌زند، برخی شیشه‌های منتهی به حیاط شکسته‌اند و پنجره‌های سبزرنگ و قدیمی که هنوز برخی از آن‌ها دستگیره‌های قدیمی خود را دارند، نیمه بازَند و دور تا دور فضای خالی دانشکده را قفسه‌های آهنی پر کرده‌اند.


تلاش ایران برای حفظ مالکیت معنوی مخترعان

defultnews

مدیر برنامه بخش حمایت از کارآفرینی و شرکت‌های کوچک و متوسط سازمان جهانی مالکیت معنوی با تاکید بر اینکه ایران به بسیاری از معاهدات جهانی ثبت معنوی پیوسته است، گفت: این امر نشان می‌دهد که ایران اهتمام زیادی برای حفظ اختراعات دارد.


حمایت ۲۰ ساله از مخترعان با ثبت اظهارنامه/امکان دسترسی مراکز تحقیقاتی به بانک‌های جهانی

defultnews

رییس مرکز مالکیت معنوی سازمان قوه قضاییه با تاکید بر اینکه از زمان ثبت اظهارنامه اختراعات به مدت ۲۰ سال از حقوق مالکیت معنوی صاحب اثر حمایت می‌شود، گفت: مخترعان باید قبل از ارائه ایده‌های خود به نمایشگاه‌های فناوری بین‌المللی و یا بازارهای هدف اختراع خود را به ثبت برسانند.


توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه