× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

آغاز ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از ۷ خرداد

 متقاضیان برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۶ می‌توانند از روز یکشنبه ۷ تا روز شنبه ۱۳ خرداد به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ثبت‌نام کنند.

همه متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم‌کردن مدارک و اطلاعات مورد‌نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور مراجعه و ثبت‌نام کنند.

ثبت‌نام و انتخاب رشته در این آزمون، در یک مرحله انجام می‌شود و داوطلبان باید همزمان با ثبت‌نام، رشته‌محل های تحصیلی خود را در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته‌های اعلام شده در دفترچه راهنما ثبت کنند.

هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود و داوطلبان باید با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال را به عنوان وجه ثبت‌نام پرداخت کنند.

داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، باید علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌نام، ۵۱٫۰۰۰ (پنجاه و یک‌هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی به شرکت در گزینش رشته‌های این مؤسسات پرداخت کنند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و اطلاعیه تکمیلی همزمان با ثبت‌نام در روز یکشنبه ۷ خرداد در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود. همچنین پذیرش در برخی از رشته‌های این آزمون، براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) انجام می‌شود که اطلاعات کامل در دفترچه راهنمای ثبت‌نام درج شده است.

آزمون رشته‌هایی که پذیرش در آنها «با آزمون» است، روز جمعه ۳۱ مرداد برگزار می‌شود.

آنا

برچسب ها: , , , ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه