× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

الزام ثبت نام دانشجویان راه یافته به مرحله دوم المپیاد علوم پزشکی

مرحله دوم یازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در روزهای ۱۲ تا ۱۸ مرداد ۹۸ برگزار می شود.

ثبت نام دانشجویان راه یافته به مرحله دوم آزمون انفرادی و گروه یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی تا ۱۱ تیرماه فرصت دارند در این مرحله ثبت نام کنند و سایت رأس ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز ۱۱ تیرماه بسته خواهد شد.

دانشجویان باید در زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند و عدم ثبت نام دانشجو در این بازه زمانی به معنی انصراف دانشجو تلقی شده و از لیست شرکت کنندگان حذف خواهد شد.

یازدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در حیطه‌های استدلال بالینی، آموزش پزشکی، تفکر علمی در علوم پایه، سلامت و علوم انسانی، کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم و مدیریت نظام سلامت در مردادماه برگزار می شود.

دروس اصلی پزشکی (داخلی، کودکان، زنان، جراحی) در حیطه استدلال بالینی، آموزش مبتنی بر توانمندی با تاکید بر پاسخگویی اجتماعی در حیطه آموزش پزشکی، پزشکی مبتنی بر فرد در حیطه تفکر علمی در علوم پایه، همدلی در حیطه سلامت و علوم انسانی، کسب و کار دانش بنیان در حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم و رهبری و مدیریت تغییر: تحول و نوآوری در آموزش پزشکی در حیطه مدیریت نظام سلامت موضوعات این دوره است.توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه