× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

برای تقویت ورزش دانشگاهی کوتاهی نخواهیم کرد

دکتر منصور غلامی در این جلسه ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: این فدراسیون جزو مهمی از وزارت علوم است و در راستای بحث‌های تربیتی و ورزشی ایجاد شده و فعالیت می‌کند و بازوی مهمی برای وزارتخانه محسوب می‌شود.

غلامی افزود: دانشگاه‌ها توانمندی‌های خوبی دارند و اغلب ممکن است محدودیت‌های مختلفی نیز داشته باشند، اما در زمان انجام کار با تمام توان پای کار می‌آیند. سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه در رلاستای استفاده بهینه از ظرفیت‌ها، کمک‌هایی را به بحث ورزش دانشجویی می‌کنند. هنوز نمی‌توان گفت ظرفیت کافی برای فعالیت‌های ورزشی دانشجویان داریم. اینکه در یک دانشگاه از قهرمانان ملی برای افتخار آفرینی شود انحراف از مسیر اصلی و اهداف ورزش دانشگاهی است و نباید بگذاریم این اتفاق بیفتد. آماده‌ام در جلسات مربوط به ورزش دانشجویی حضور داشته باشم و حتماً این کار را انجام خواهم داد.

وی خاطرنشان کرد: وزارت علوم از هیچ تلاشی برای تقویت ورزش دانشگاهی کوتاهی نخواهد کرد و از رییس سازمان دانشجویان می‌خواهم به عنوان معاون وزیر از ورزش دانشجویی تا حد توان حمایت داشته باشد و من را نیز در جریان موارد لازم قرار دهد.

غلامی با بیان اینکه شور و شوق فضای المپیادها همه خستگی‌ها را از تن بیرون می‌کند گفت: امیدوارم با وجود همه محدودیت‌های مالی که برای سال آینده اتفاق افتاده بتوانیم بدون کاستی‌ها و خلأ های امور را به خوبی پوشش دهیم.

در مجمع سالیانه فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی که به ریاست دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری و با حضور مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، علیزاده مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، عبدالحمید احمدی معاون ورزش همگانی وزارت ورزش، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش، شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک و اعضای مجمع فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی در محل وزارت علوم برگزار شد، پیش نویس تقویم و بودجه فعالیت‌های سال ۹۸ فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی مورد تأیید قرار گرفت.

ایسنا

برچسب ها: ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه