× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 نتایج رشته‌های باآزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۴ امروز یکشنبه ۲ مهر اعلام می‌شود. همه داوطلبانی که در این آزمون انتخاب رشته کرده‌اند، باید به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.com مراجعه کنند و از نتایج خود مطلع شوند.

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی‌‌ www.azmoon.com از نتایج خود مطلع شوند. پذیرفته‌شدگان اصلی رشته‌ها باید در یکی از روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۳ و ۴ مهر با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

نشانی و تلفن همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir و همچنین سامانه دانشگاه آزاد به نشانی www.iau.ac.ir درج شده است.

پذیرفته‌شدگان واحدهای پزشکی تهران و اراک باید به آدرس سایت آن واحدها به شرح زیر مراجعه کنند:

پزشکی تهران به آدرس: www.iautmu.ac.ir

اراک به آدرس: www.iau.arak.ac.ir

اعلام‌شدگان ذخیره باید در روزهای تعیین شده به واحدهای دانشگاهی مراجعه و آمادگی خود را کتبا در قبال دریافت رسید از مسئولان برای ثبت‌نام اعلام کنند سپس در ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۵ مهر به واحدها مراجعه کنند تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت با پذیرفته‌شدگان اصلی و وجود ظرفیت باقی‌مانده، با رعایت حق تقدم نمره تا حد تکمیل ظرفیت مصوب از آن‌ها ثبت‌نام شود.

پرونده همه پذیرفته‌شدگان علمی آزمون سال ۹۶ برای احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است، و نتیجه آن متعاقبا از سوی دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی به اطلاع واحد‌های دانشگاهی خواهد رسید.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم، متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن ادره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

شروع کلاس‌های درس هر واحد یا مرکز دانشگاهی با توجه به امکانات آموزشی در مهر یا بهمن امسال و زمان تشکیل کلاس در صبح یا عصر یا هر دو وقت خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت‌نام:

۱- اصل مدرک کاردانی مورد تایید موسسات آموزش عالی معتبر و یک برگ تصویر آن یا گواهی اتمام دوره کاردانی مورد تایید موسسات آموزش عالی معتبر با اداره کل تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش و ریزنمرات دوره کاردانی برای معادل‌سازی واحدها.

۲- اصل شناسنامه عکس‌دار و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن.

۳- شش قطعه عکس ۳×۴ تمام رخ که در سال جاری تهیه شده باشد. (برای مشمولین ۱۲ قطعه)

۴- اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی.

۵- اصل و دوبرگ تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد.

۶- تکمیل و ارائه فرم‌های درخواست ثبت‌نام و تعهدات مربوط.

۷- مشمولان فوق‌دیپلمه‌ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی از خدمت دوره ضرورت معاف هستند و معافیت آن‌ها پس از انجام تعهد مقرر صادر می‌شود باید موافقت‌نامه رسمی از وزارت‌خانه یا سازمان متبوع را ارائه دهند. افرادی که به عنوان سرباز معلم مشغول خدمت وظیفه عمومی هستند برای ثبت‌نام باید با مجوز وظیفه عمومی از خدمت ترخیص شوند.

۸- شاغلان نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران باید گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه را ارائه دهند.

۹- پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان وایثارگران دانستند باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از این سهمیه‌ها را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.

میزان شهریه، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی:

۱- شهریه پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌شود. علاوه‌ بر دو مورد مذکور دانشجویان فقط در بدو ورود به دانشگاه و در نیمسال اول باید مبلغ ۱۱۸۰۰۰۰ هزار ریال بابت هزینه خدمات آموزشی به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز کنند.

۲- همه پذیرفته‌شدگان آزمون که قصد ثبت‌نام دارند باید شهریه، هزینه خدمات آموزشی به مبلغ ۲۷ هزار و ۵۰۰ ریال حق بیمه دانشجویی را پس از انجام مراحل ثبت‌نام صرفا به حساب جاری واحد یا مرکز دانشگاهی که از طرف محل دانشگاهی اعلام می‌شود واریز کنند.

آنا

برچسب ها: , , , , , ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه