× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

دعوت دانشگاه علمی کاربردی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

به نقل از روابط‌ عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی متن بیانیه به شرح زیر است: «سالیان متمادی از داغ بزرگ غصب فلسطین می‌گذرد و این درد بر قلب امت اسلامی همچنان سنگینی می‌کند. رژیم غاصب صهیونیستی ترکیبی از خشونت‌، ترور، کشتار و ویرانگری را بر این ملت مقاوم تحمیل می‌کند و غربت و مظلومیت قدس در پس خیانتها و حماقت‌های برخی سازشکاران منطقه دوچندان می‌شود.

امروز و به دنبال پیشگامی ملت موحد و یکپارچه ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (قدس سره) و ولی امیر مسلمین جهان  حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف، مساله فلسطین به اولین مساله و دغدغه ی تمامی آزادگان و آزادیخواهان جهان از هر ملت و دین و مکتبی درآمده و مشروعیت ظاهری و مبتنی بر نیرنگ و فریب آن رژیم غاصب هر روز در افکار عمومی جهان سست‌تر می‌گردد. در این روزها علی‌رغم فضاسازی‌های مسموم رسانه‌های وابسته به شبکه بین‌المللی صهیونیسم، ملت‌ها بیش از پیش به معیارهای دوگانه غرب در زمینه دموکراسی، آزادی، احترام به ملت‌ها و انسان‌ها و حقوق بشر و …پی می‌برند و صحنه امروز فلسطین مظلوم و مقاوم به دادگاه حقوق بشر غربی و سایر شعارهای مزوّرانه آن ها تبدیل شده است.

دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن حمایت قاطع از جبهه مقاومت اسلامی از عموم مردم شریف ایران به ویژه دانشگاهیان، مدرسان و دانشجویان دعوت می نماییم ضمن حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس با آرمان‌های راستین شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری بیعت مجدد نموده و از مردم مظلوم فلسطین تا آزادی کامل از دست غاصبین حمایت کنند.»

ایسنا

برچسب ها: ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه