× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

راه‌اندازی دو مرکز مستقل آموزش‌های آزاد و چند رسانه‌ای پیام‌نور

دکتر مقدسی با اعلام این خبر با اشاره به شعار دانشگاه پیام نور مبنی بر « آموزش برای همه، همه وقت و همه جا» افزود: این دانشگاه در رویکردی جدید امکانات آموزشی و مهارتی را نه تنها برای دانشجویان خود بلکه برای تمامی علاقه مندان به یادگیری دروس مهارتی فراهم می کند.

وی افزود: بر این اساس مراکز آموزش های آزاد دانشگاه پیام‌نور پس از فراهم سازی زیرساخت‌های لازم، به زودی در سراسر کشور راه‌اندازی خواهند شد و دانشپذیران این مراکز به راحتی می‌توانند علوم و مهارت‌های مورد علاقه خود را بیاموزند.

مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه‌ای دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دفاتر آموزش های آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور هم اکنون در تمامی مراکز و واحدهای این دانشگاه در سراسر کشور با هدف درآمدزایی فعال هستند و با راه اندازی مراکز مستقل ویژه آموزش های آزاد، به شکلی هدفمندتر در جهت توسعه مهارت گام خواهیم برداشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی از ارزیابی دانشگاه های پیام نور در سراسر کشوردر میزان جذب دانشپذیر خبر داد و گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته از شهریور ۹۶ تا شهریور ۹۷، دانشگاه های پیام نور استانهای تهران، آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب توانستند در این زمینه مقام های اول تا سوم را کسب کنند.

ایسنا

برچسب ها:

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه