× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

فرصتی دیگر برای بازماندگان از ثبت‌نام دانشگاه آزاد

دکتر سلطانعلی میر – منطقه سیستان و بلوچستان با اشاره به استقبال خوب داوطلبان از ثبت‌نام گفت: داوطلبان علاقمند به تحصیل در مراکز آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این مجتمع آموزشی نشده‌اند از امروز می‌توانند مجدد ثبت‌نام خود را انجام دهند .

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: داوطلبان با در دست داشتن مدارک لازم به دانشگاه مراجعه و نسبت به ثبت‌نام به صورت حضوری اقدام کنند .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: داوطلبان نگران ثبت‌نام اینترنتی خود نباشد، ثبت‌نام اینترنتی این داوطلبان در زمان‌های مشخص توسط سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، توسط واحد آموزشی انجام می‌شود .

این مسئول دانشگاهی با بیان اینکه خبر خوش دیگر برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان تخفیف ویژه شهریه است، عنوان کرد: دانشجویان مراکز آموزش عالی تازه تاسیس شده استان در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸_۹۷ با رای شورای تخفیف در واحدها و مراکز آموزشی، می‌توانند از ۳۰ درصد تخفیف برخوردار شوند .

وی گفت: از جمله مراکز آموزش عالی تازه تاسیس شده در استان مرکز دشتیاری، پلان، قصرقند، میرجاوه، فنوج، کنارک، دلگان و مهرستان است.

ایسنا

برچسب ها: ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه