× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

مصاحبه حدود ۷ هزار نفر داوطلب برای ورود به حوزه علمیه خراسان

حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام عبدالله قدرتی با اعلام این خبر گفت: نتایج مصاحبه تا ۲۰ تیرماه از طریق مدارس علمیه اعلام می‌شود و سپس قبول شدگان در مصاحبه به دوره تثبیتی راه می یابند.

وی با بیان اینکه در این مرحله از سه گروه مصاحبه انجام می شود، گفت: از متقاضیان قبول شده در آزمون کتبی، ثبت نام کنندگان با شرط معدل ۱۸ معاف از آزمون و متقاضیان مقاطع کارشناسی به بالا معاف از آزمون، مصاحبه انجام می شود.

مسئول اداره پذیرش حوزه علمیه خراسان افزود: امسال طبق ابلاغیه پذیرش حوزه علمیه خراسان متقاضیان با شرط معدل ۱۴ مدرک تحصیلی و مشروط به دریافت معدل ۱۴ در دوره تثبیتی می توانند در مصاحبه شرکت کنند.

قدرتی خاطرنشان‌کرد: مرحله نهایی، بررسی از وضعیت عمومی متقاضیان است و پس از آن افراد در مدارس علمیه مشغول به تحصیل خواهند شد.

مسئول اداره پذیرش حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه ارزیابی نهایی پس از دوره تثبیتی صورت می گیرد، تشریح کرد: دوره تثبیتی با آموزش سه مبحث احکام، تجوید و صرف، ارزیابی شخصیتی داوطلبین و همچنین زمینه آشنایی فرد با تحصیل در حوزه علمیه و طلبگی همراه است.

قدرتی یادآورشد: برای سال تحصیلی جدید، مصاحبه ها در مدارس علمیه و با حضور مصاحبه گران  متخصص و مورد تایید حوزه علمیه خراسان انجام می شود.

پذیرش ورودی حوزه علمیه خراسان در چهار مرحله آزمون کتبی، مصاحبه، دوره تثبیتی و بررسی عمومی از وضعیت داوطلبان انجام می‌شود.

مهر

برچسب ها: , ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه