× پیام نور - پاسخنامه های سال های 91-92 و 92-93 ، 6 ترم رایگان در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال اول 91 تا تابستان 95 در سایت موجود است.
× پیام نور - نمونه سوالات نیمسال دوم 94-95 و تابستان 95 در سایت قرار گرفت.
× پیام نور - در حال به روزرسانی نیمسال های جدید.

مهلت ثبت‌نام در آزمون جایابی دانش‌آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور تمدید شد

 مهلت ثبت‌نام و پذیرش در این آزمون‌ها از ساعت ۱۸ روز شنبه ۳ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۸ تیر ادامه داشت، که مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام در این آزمون خبر داده است و بدین ترتیب متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۴ تیر تا ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۵ تیر با مراجعه به نشانی www.sanjeshp.ir مجددا ثبت‌نام کنند.

دوطلبان باید پیش از ثبت‌نام در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده یا آن را تکمیل کنند. فقط افرادی که از سوی مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزشی دندانپزشکی و تخصصی معرفی شوند یعنی ورودی‌ها پیش از آگوست ۲۰۰۹ می‌توانند در این دو آزمون شرکت کنند.

کارت شرکت در آزمون از ساعت ۱۸ روز ۳ مرداد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

آزمون جایابی و آزمون ملی دانش‌آموختگان خارج از کشور در یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران برگزار می شود که آدرس آن در کارت ورود به جلسه آزمون درج می‌شود.

آزمون جایابی نمره منفی ندارد و داوطلبان دانش‌آموخته از دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت باید ۶۰ درصد نمره کل آزمون را کسب کنند.

آزمون دروس اختصاصی هفتمین آزمون ملی دانش‌آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۵ مردا و آزمون دروس علوم پایه در ساعت ۱۴ بعدازظهر همین روز برگزار می‌شود. قبول‌شدگان در مرحله نظری این آزمون برای شرکت در مرحله عملی به یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران یا شهیدبهشتی معرفی می‌شوند.

آنا

برچسب ها: , , , ,

توجه با عضویت در کانال تلگرامی ما از خبرنامه و امکانات آینده سایت به رایگان بهره مند شوید.توجه